+420 377 225 902 v.pilna@email.cz

bulka na kůži. kožní lékař, PlzeňDobrý den, právě jste na stránkách kožní ambulance MUDr. VÁCLAVA Fenclová Pilná, která provádí diagnostiku a léčbu kožních alergií a chorob jako je lupénka, ekzémy, odstraňování bradavic, posuzování pigmentových znamének, léčí kožní onemocnění vlasů, nehtů, provádí chemický peeling.

Při diagnostice bereme v úvahu celostní pohled na pacienta a při zkoumání příčin kožních chorob spolupracujeme i s dalšími specialisty v tomto oboru. Do naší ordinace přicházejí pacienti s kožním onemocnění, které se může objevit kdekoliv na těle. Jedná se například o popraskání, začervenání a svědění kůže, nadměrnou tvorbu modřin, výskyt bradavic nebo různé ekzémy. Pacienti se k nám mohou objednat telefonicky, e-mailem nebo osobně. Pro vyšetření je vhodné mít doporučení praktického lékaře, protože některé pojišťovny toto doporučení vyžadují. Doporučení ale není bezpodmínečně nutné. Našim pacientům věnujeme co možná nejvyšší individuální péči, citlivý a profesionální přístup. Uvědomujeme si, že mnoho pacientů trpící kožní chorobou k nám přichází s určitým handicapem, proto se k nim chováme přátelsky a s pochopením.

V naší ordinaci vám přivítá přátelská atmosféra, která vás určitě zbaví obav a strachu z vyšetření. Navštivte nás a přesvědčte se sami, stále přijímáme nové pacienty.

Pacienti mají možnost si v naší ordinaci zakoupit i kvalitní léčebnou kosmetiku.